Nakliye hizmetlerinin, ev, ofis, işletme gibi konularla sınırlı olduğunu belirtmek isteriz. Günümüzde artan ihtiyaçlar nedeni ile pek çok alanda nakliye hizmetleri verilmeye başlanmış durumda ve bu hizmetlerden biri de tekstil taşımacılığı olarak adlandırılmakta.

Tunca Kargo olarak bizler sektördeki her gelişmeyi takip etmekle kalmıyor, müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceğini düşündüğümüz alanlarda da ilk adımı yine bizler atmaya gayret ediyoruz. Bir çok profesyonel firmada dahi var olmayan çeşitli hizmetlerimiz ile ayrıcalığımızı ortaya koyuyor, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Son günlerde oldukça sıklaşan bir hizmet de tekstil taşımacılığı hizmetleri oluyor. Profesyonel bir destek gerektiren tekstil taşımacılığı konusunda uzman olmayan ekiplerle yapıldığında ciddi mağduriyetler oluşturabileceği gibi önemli ölçüde zaman kaybına da sebep olabiliyor.

Tekstil Taşımacılığı İhtiyaçlarınıza Hızlı Çözümler

Bir tekstil firmanız varsa ve taşınmanız gerekiyorsa zamanla yarışmanız gerektiğinin hayli bilincinde olduğumuzu belirtmek isteriz. Hızlı ve güvenli bir şekilde taşımacılık hizmeti sunulması, gerek evden eve gerekse ofis ve büro veya kurumsal işletilmelerde de olduğu gibi tekstil taşımacılığı hizmetlerinde de oldukça önemli.

Ticari faaliyetlerinizin ve yakın dönem kariyerinizin, uzun süren bir taşınma süreci ile olumsuz etkilenmesini ne siz ne de biz isteriz. Bu yüzden de sizlere güvenli olmakla beraber hızlı bir hizmet verebilecek, gerçek bir profesyonel firma ile çalışmanızı öneririz.

Tunca Kargo olarak firmamız bu konuda sizler için ücretsiz ekspertiz hizmeti sürecini sağlıyor ve bu süreçte, hizmet alımı konusunda anlaşama sağladığımız andan itibaren hizmet sözleşmemizi oluşturuyor. Eşyalarınızın ve tüm ürünlerinizin maddi değerleri tespit edilip sigorta kapsamına alındıktan sonra, sigortanın içeriği de sözleşmeye ilave ediliyor.

Önce müşterilerimizin güvenliği diyerek çıktığımız sektör yolculuğumuzda, uzun yıllardır azami özen gösterdiğimiz konulardan biri de hem maddi hem de manevi güvenlik oluyor. Eşyalarınızı ve ürünlerinizi maddi güvence altına aldıktan sonra, sizlere yaşatacağımız en iyi nakliye hizmetleri ile de sıfır stres ile taşınma sürecinizi tamamlıyoruz.

Gerek maddi yönden, gerek manevi yönden, gerekse konfor anlamında kesinlikle yıpranmayacağınız bir hizmet anlayışını sizlerle buluşturmaktan büyük gurur duyduğumuzu da ifade etmek istiyoruz.

Ağır Yük Taşımacılığı

Ağır Yük Taşımacılığı

Satışını yaptığınız ürünlerin taşınması ya da nakliyesini istediğiniz ağır yük ve eşyalarınızın şehir içi / şehirler arasında hızlı ve güvenli taşımasını sağlıyoruz.

İNCELE
Tekstil Taşımacılığı

Tekstil Taşımacılığı

Tunca Kargo olarak bizler sektördeki her gelişmeyi takip etmekle kalmıyor, müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceğini düşündüğümüz alanlarda da ilk adımı yine bizler atmaya gayret ediyoruz. Bir çok profesyonel firmada dahi var olmayan çeşitli hizmetlerimiz ile ayrıcalığımızı ortaya koyuyoruz

İNCELE
Şehirler arası Nakliyat

Şehirler arası Nakliyat

Tunca Kargo, tüm kargo ve taşıma işlerinizi en iyi, en hızlı, en uygun fiyata taşıma garantisi vermektedir.Yük ve eşyalarınızın Şehir içi & Şehirler arası kargo / nakliyesinde geniş araç filomuzla en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz.

İNCELE

whatsapp