Tunca Kargo, tüm kargo ve taşıma işlerinizi en iyi, en hızlı, en uygun fiyata taşıma garantisi vermektedir.
Parça eşya taşımasında, ağır yük nakliyesinde, parsiyel yüklerinizin kargosunda İstanbul ve Ankara’da ŞEHİR İÇİ, tüm şehirlere ŞEHİRLER ARASI taşımacılıkta müşteri memnuniyetiyle kargo ve taşımacılık sektöründe ezber bozmaktadır.
Yük ve eşyalarınızın Şehir içi & Şehirler arası kargo / nakliyesinde geniş araç filomuzla en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz.
İstanbul, Gebze, Ankara, Eskişehir, Bursa başta olmak üzere İzmir, Trabzon, Erzurum, Adana gibi tüm şehirlerimize nakliye ve taşımacılık hizmeti vermekteyiz.
Hızlı nakliye, güvenli taşıma, kaliteli kargo hizmetinin adıdır Tunca Kargo

 İlçeleri Arası Taşımacılığı

İlçeleri Arası Taşımacılığı

İstanbul ve Ankaradan günlük gelen araçlarimizambarımıza boşaltıldıkdan sonra kendi araçlarimizla Antalya şehir içi ve ilçelerine dağıtımı yapılmak da dır.Aynı zamanda Başta Ankara ve  İstanbul olmak üzere karolarınızı da topluyoruz 

İNCELE
Tekstil Taşımacılığı

Tekstil Taşımacılığı

Tunca Kargo olarak bizler sektördeki her gelişmeyi takip etmekle kalmıyor, müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceğini düşündüğümüz alanlarda da ilk adımı yine bizler atmaya gayret ediyoruz. Bir çok profesyonel firmada dahi var olmayan çeşitli hizmetlerimiz ile ayrıcalığımızı ortaya koyuyoruz

İNCELE
Şehirler arası Nakliyat

Şehirler arası Nakliyat

Tunca Kargo, tüm kargo ve taşıma işlerinizi en iyi, en hızlı, en uygun fiyata taşıma garantisi vermektedir.Yük ve eşyalarınızın Şehir içi & Şehirler arası kargo / nakliyesinde geniş araç filomuzla en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz.

İNCELE

whatsapp