İstanbul ve Ankaradan günlük gelen araçlarimizambarımıza boşaltıldıkdan sonra kendi araçlarimizla Antalya şehir içi ve ilçelerine dağıtımı yapılmakda dır.Aynı zamanda Başta Ankara ve  İstanbul olmak üzere kargolarınızı da topluyoruz 

Parça Eşya Nakliyatı Antalya’dan alınıp dilediğiniz şehire en kısa zamanda yapılmaktadır. Tüm şehirlerden Antalya’ya Parça Yük Taşıması geniş nakliye araç filomuzla günlük olarak yapılmaktadır. Ev eşyası, ofis eşyası, işyeri malzemeleri, taşıma yapılacak her türlü eşyanızın nakliyesi kendi araçlarımızla yapılmaktadır.

Antalya da nakliye yapılan ilçelerimiz: Akseki , Aksu , Alanya , Demre , Döşemealtı , Elmalı . Finike , Gazipaşa ,  Kaş , Kemer , Kepez , Konyaaltı , Korkuteli , Kumluca , Manavgat Şehirlerarası nakliyeleriniz uzman personelimiz ve geniş nakliye filomuzla profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

 

Şehirler arası Nakliyat

Şehirler arası Nakliyat

Tunca Kargo, tüm kargo ve taşıma işlerinizi en iyi, en hızlı, en uygun fiyata taşıma garantisi vermektedir.Yük ve eşyalarınızın Şehir içi & Şehirler arası kargo / nakliyesinde geniş araç filomuzla en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz.

İNCELE
 İlçeleri Arası Taşımacılığı

İlçeleri Arası Taşımacılığı

İstanbul ve Ankaradan günlük gelen araçlarimizambarımıza boşaltıldıkdan sonra kendi araçlarimizla Antalya şehir içi ve ilçelerine dağıtımı yapılmak da dır.Aynı zamanda Başta Ankara ve  İstanbul olmak üzere karolarınızı da topluyoruz 

İNCELE
Ağır Yük Taşımacılığı

Ağır Yük Taşımacılığı

Satışını yaptığınız ürünlerin taşınması ya da nakliyesini istediğiniz ağır yük ve eşyalarınızın şehir içi / şehirler arasında hızlı ve güvenli taşımasını sağlıyoruz.

İNCELE

whatsapp