Tunca Kargo olarak yılların getirdiği tecrübe ve birikimle Kolilerınızı, parça eşyanızı, Çeşitli Parçalarınızı ve Çeşitli makinelerınızı Tunca Kargo işinde uzman, bilgili ve alt yapısı bulunan personeller ve sistemle yapıldığı zaman kolaydır. Tam tersi durumlarda ise taşınma işinizi kabusa çevirebilir.

Eşyanızı taşıtmaya karar verdiğinizde bir kaç ayrı firmadan fiyat almayı ihmal etmeyin.

Unutmayın, hiç bir sektörde en ucuz en iyi değildir. Ortalama fiyat aldığınız firmalarla bir daha görüşün. Nakliyenin detaylarını anlatın. Eşyanızın zamanında, güvenli ve zararsız olarak taşınacağı teminatını almayı ihmal etmeyin. Antalya Tunca Kargo, sizlere kaliteli hizmeti uygun fiyatlara vermek için çalışıyoruz.

Bizim için eşyasını taşıyacağımız müşterilerimiz bir kez çalışacağımız kişiler değildir. Tunca Kargo olarak reklam yapmaya çok ihtiyaç duymuyoruz. Eğer hizmet kalitemizle müşterimize memnuniyet sağlayabilirsek, daha sonraki işlerinde de bizi tercih etmesi bizim için yeterli reklamdır.

Tunca Kargo olarak Antalya şehir içinde ve tüm ilçelere ve semtlere her gün aktif olarak çalışmaktayız. Şehirler arası araçlarımız ayrı olup, 1-2 gün öncesinden haber vermeniz durumunda sizin istediğiniz gün ve saate taşınma işinizi ayarlayabiliyoruz.

Tunca Kargo olarak, nakliye esnasında ya da iş bitiminde ekstra ücret talep etmeyiz. Herhangi bir aksilik durumunda zarar görmüş eşyanız olursa (ki işimizde çok titiz çalışıyoruz. Çok ekstrem bir durum olmadıkça böyle bir şey mümkün değildir) zararınızı karşılıyoruz.

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Tunca Kargo olarak Çalıştığımız Bölgeler


whatsapp